Teknolojik gelişmelerin mucizesi olan internet; bağlanabilirlikten öte bir anlam sunarak, bilgi paylaşımı, işbirliği ve ticaret için evrensel bir alan yaratmıştır. 1980’lerden itibaren, açık sistem olarak yeni bir yorumlama sürecine giren şirket yapıları, bilgisayar ve iletişim teknolojilerindeki gelişmelerin de etkisiyle, önceki dönemlerle mukayese edilemeyecek bir hızla sosyal, ekonomik, kültürel ve yapısal açılardan değişime uğramaktadır. Evet, şirketler değişiyor, ilginç olan ise bu değişimin hızının her geçen gün daha da artması.
 
 
Bilgi, teknoloji ve iletişimdeki bu değişim firmaları şimdiye kadar alışık olmadıkları güçlü bir rekabet anlayışı ile karşı karşıya getirmekte. Kazananlar ise rekabet refleksleri güçlü olanlar, yani piyasanın talebine hemen cevap verebilme yeteneğine sahip olanlardır.URL MEDYA olarak bizim yaptığımız da budur.
 
Şirketlerin yeni rekabet ve piyasa koşullarına göre bilgi ve iletişim mimarisini tasarlıyor, altyapısını kuruyoruz. Kısacası yazılım yapıyoruz. Kurumsal web siteleri, B2B ve B2C e-ticaret uygulamaları, Web yazılım paketleri, Google Adwords, Google Seo, Mailing çözümleri olarak toplam 200’den fazla projeye imza atmış olan URL MEDYA, koşulsuz müşteri memnuniyetini prensip edinerek ürün tesliminden sonra da desteğini sürdürmektedir.
 
 
2010 yılından bu yana 100 lerce projeye imza atmış ve her projeyi hakkıyla teslim etmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bölgenin ilk ve en güçlü yazılım firması olarak bizi tercih edip yükselmemizi sağlayan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Nice 100 lerce projede buluşmak ümidiyle. URL MEDYA "Profesyonellik İsteyenlere"