Reklamınızı Google'da Bugün Yayınlayın
Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google'da arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun. 
 
Neden Google AdWords?
Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün.
 
 
Doğru Kullanıcılara Doğru Zamanda Ulaşın
Google'daki kullanıcılar, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları anda işletmenizi bulabilir. Reklamları, bölgesel veya küresel olarak yayınlayın. Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyin.
 
Üstünlükleri nelerdir?
Adwords reklamlarını diğer mecralardan ayıran en üstün özellikler şunlardır.
Tam sattığınız ürünleri arayan müşterilere ulaştırır.
Sadece reklamınıza ilgi duyan ve sitenizi ziyaret edenlere ücret ödersiniz.
Küçük reklam bütçeleri ile de reklam verebilirsiniz.
Reklamınızın verimini detaylı olarak ölçümleyebilir ve raporlayabilirsiniz.
 
Google AdWords günümüzde binlerce şirket tarafından maliyet verimliliği yüksek bir şekilde yeni müşteriler kazanmak için kullanılmaktadır. 
AdWords anahtar sözcükleri belirli bir ürün veya hizmet hakkında bilgi arayan web kullanıcılarını doğru bir şekilde hedefler ve tam da bu kullanıcıların istediği reklamları gösterir.  Anılan program, tıklama başı maliyet (TBM) üzerinden fiyatlandırma esasına dayandığı için, reklamverenler sadece bir reklam tıklandığı zaman ödeme yaparlar, gösterim başı ödenen hiçbirşey yoktur.
Reklamverenler çok geniş bir dağıtım ağından yararlanabilmekte ve işlerine uygun destek ve maliyet düzeyini seçebilmektedirler.
 
URL MEDYA Google reklamlarında uzmanlaşmış ve müşterilerini en ideal bütçe ile en çok kişiye ulaştırmaktadır. Bartın, Zonguldak ve Karabük bölgesindeki tek yetkili google ajansıdır