FOTOĞRAF ÇEKİMİ
Düğün fotoğrafçılığı, son yıllarda oldukça fazla önem arz eden bir alandır. Düğünden önce ve düğün esnasında gelin ve damadın fotoğraflarının çekilmesi ve aynı zamanda ailesinin fotoğraflandırılması üzerine kurulur. Düğün fotoğrafçılığının birçok çeişidi olduğunu söylemek isteriz.  Dış mekan fotoğrafçılığı, hikaye fotoğrafçılığı, stüdyo fotoğrafçılığı şeklinde birçok alt kategori üzerinde bunları inceleyebiliriz.
 
Düğün fotoğrafçısı gelin ve damadın fotoğraflarını bir stüdyo veya kapalı ortamda değil de dış mekanlar üzerinde çekimini yapıyorsa, bu işleme dış mekan fotoğrafçılığı denmektedir. Dış mekan çekimlerinde genel olarak cafeler, sahil kenarları, nostaljik mekanlar, tarihi yerler, eski binalar, sokaklar ve çift için özel anıları olan yerler tercih edilir.
 
Bartın'da İç ve dış mekan Düğün fotoğrafçılığı ile ilgili Düğün hikayesi, Düğün belgeseli Kına Çekimi Nişan Çekimi Kişisel Fotoğraf Çekimi ve Ürün Çekimi gibi fotoğrafçılığı en özel şekilde yapmaktayız. Görkemli mekanlarında benzersiz doğal fotoğraf kareleri ile bu mutlu gününüzde sizlere eşlik edelim.
 
VİDEO ÇEKİMİ
Kurumsal ve bireysel gerçekleştirdiğiniz her türlü organizasyonlarınızı ve etkinliklerinizi yıllarca hatırlanması ve uzun yıllar boyunca anılarınızda taze kalmasını sağlamak amacıyla profesyonel fotoğrafçılarımız, kameramanlarımız ve en son teknoloji ürünü ekipmanlarımız ile tüm özel anlarınızı ölümsüz kılmak için size tüm imkanları size veya kurumunuza özel olarak sağlıyoruz.
 
 
Tüm organizasyonlarınızı firma yemekleri, düğün organizasyonları, konserler, toplantılar, kongrelerinizi ölümsüzleştirmek için profesyonel fotoğraf ve video hizmetlerimizi kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre oluşturacağımız çekim ekibimiz ile tüm organizasyonun çekimini gerçekleştirdikten sonra görüntüleri istediğiniz özellikte ve formatta sizlere teslim ediyoruz.

Kuruluşların katolog ve buroşür gibi tanıtım materyelleri için ihtiyaç duyulan ürün, hizmet, mağaza veya tesislerin fotoğraf çekimleri profesyonel bir kadro tarafından uygun ekipmanlar ile yapılmaktadır.